Sclipire Burghiu a lega ziare.com tenis scorul meciului cirstea steag national adverb Agent

Povestea unui meci catastrofal pentru Sorana Cîrstea la Wimbledon. Cât de  aproape a fost românca de
Povestea unui meci catastrofal pentru Sorana Cîrstea la Wimbledon. Cât de aproape a fost românca de

Sorana Cîrstea poate trece peste Simona Halep! Performanță remarcabilă după  opt ani
Sorana Cîrstea poate trece peste Simona Halep! Performanță remarcabilă după opt ani

Decizie ingrijoratoare anuntata de Sorana Cirstea: ''Asta-i viata''. Ce s-a  intamplat cu tenismena la Madrid
Decizie ingrijoratoare anuntata de Sorana Cirstea: ''Asta-i viata''. Ce s-a intamplat cu tenismena la Madrid

Australian Open 2022. Sorana Cîrstea a înfrânt-o pe Petra Kvitova. Ce  reacții a stârnit sportiva | Antena 1
Australian Open 2022. Sorana Cîrstea a înfrânt-o pe Petra Kvitova. Ce reacții a stârnit sportiva | Antena 1

Ce a făcut Sorana Cîrstea în meciul de la Doha cu Garbine Muguruza

Sorana Cirstea a devenit mare favorita | Iasi | Ziare.com

Ce a spus Simona Halep despre Sorana Cîrstea înaintea meciului direct de la  Indian Wells
Ce a spus Simona Halep despre Sorana Cîrstea înaintea meciului direct de la Indian Wells

Suspans pentru Sorana Cîrstea! Ce s-a întâmplat azi noapte la Wimbledon

Sorana Cîrstea, primul mesaj după eșecul în fața Simonei Halep, de la  Indian Wells
Sorana Cîrstea, primul mesaj după eșecul în fața Simonei Halep, de la Indian Wells

Meci de foc pentru Sorana Cirstea: joaca azi cu o dubla castigatoare de  Grand Slam
Meci de foc pentru Sorana Cirstea: joaca azi cu o dubla castigatoare de Grand Slam

Video | Sorana Cîrstea, eliminată de Anett Kontaveit în optimi la Sankt  Petersburg
Video | Sorana Cîrstea, eliminată de Anett Kontaveit în optimi la Sankt Petersburg

Video | Sorana Cîrstea - Julia Grabher 7-5, 6-1. Românca s-a calificat în  semifinalele turneului de la Istanbul
Video | Sorana Cîrstea - Julia Grabher 7-5, 6-1. Românca s-a calificat în semifinalele turneului de la Istanbul

Sorana Cîrstea, calificare în sferturile de finală la Lyon. Ce adversara va  avea tenismena din România
Sorana Cîrstea, calificare în sferturile de finală la Lyon. Ce adversara va avea tenismena din România

Meci ''lacrimogen'' pentru Sorana Cirstea la Roland-Garros. Adversara de  azi i-a plans in fata, pe teren. Cine a fost de vina
Meci ''lacrimogen'' pentru Sorana Cirstea la Roland-Garros. Adversara de azi i-a plans in fata, pe teren. Cine a fost de vina

WTA Istanbul: Sorana Cîrstea și-a aflat adversara din semifinale. Ora  meciului de sâmbătă
WTA Istanbul: Sorana Cîrstea și-a aflat adversara din semifinale. Ora meciului de sâmbătă

Sorana Cîrstea e în semifinale la Istanbul. Românca își apără trofeul. Cu  cine va juca în
Sorana Cîrstea e în semifinale la Istanbul. Românca își apără trofeul. Cu cine va juca în

România a rămas fără reprezentante pe tabloul feminin de la US Open » Begu  și Cîrstea, înfrângeri în meciuri epuizante!
România a rămas fără reprezentante pe tabloul feminin de la US Open » Begu și Cîrstea, înfrângeri în meciuri epuizante!

Turneul de la Cincinnati: Sorana Cîrstea n-a suflat în fața Petrei Kvitova

Sorana Cîrstea e în semifinale la Birmingham după un meci-maraton. Cu cine  va juca pentru
Sorana Cîrstea e în semifinale la Birmingham după un meci-maraton. Cu cine va juca pentru

Sorana Cîrstea, învinsă în optimi la Australian Open. Românca a făcut un  meci superb contra unei
Sorana Cîrstea, învinsă în optimi la Australian Open. Românca a făcut un meci superb contra unei

Sorana Cîrstea, eliminată în semifinale la Lyon. Ce a spus ucraineanca  Daiana Yastremska după ce s-a
Sorana Cîrstea, eliminată în semifinale la Lyon. Ce a spus ucraineanca Daiana Yastremska după ce s-a

Cîrstea, meci de Dosarele X cu Jabeur: Sorana a „dormit“ un set şi jumătate  şi a plătit scump | adevarul.ro
Cîrstea, meci de Dosarele X cu Jabeur: Sorana a „dormit“ un set şi jumătate şi a plătit scump | adevarul.ro