o alta marmora clinică volei feminin chimia rm.valcea Acumulare Împiedica tristeţe

Volei | Arena Vâlceană | Pagina 4

Chimia Râmnicu Vâlcea a câștigat Euroregiunea 4 din campionatul junioarelor  4 – Handbal Mania
Chimia Râmnicu Vâlcea a câștigat Euroregiunea 4 din campionatul junioarelor 4 – Handbal Mania

Un adevărat HIT! Junioarele de la Chimia au cel mai tare imn din handbalul  românesc! | Arena Vâlceană
Un adevărat HIT! Junioarele de la Chimia au cel mai tare imn din handbalul românesc! | Arena Vâlceană

Rm. Vâlcea, capitala minihandbalului feminin românesc! Sute de tinere  practicante ale sportului cu mingea mică vin în week-end la poalele  Capelei. Steluța Luca, în mare suferință | Arena Vâlceană
Rm. Vâlcea, capitala minihandbalului feminin românesc! Sute de tinere practicante ale sportului cu mingea mică vin în week-end la poalele Capelei. Steluța Luca, în mare suferință | Arena Vâlceană

Chimia Rm Vâlcea - HC Alba Sebeş 25-25 (15-13)! • Alba Sport

Handbal: junioarele 3 ale CSM Ploieşti, pe locul al 2-lea la „Transylvania  Winter Cup 2023”! | CSM Ploiesti
Handbal: junioarele 3 ale CSM Ploieşti, pe locul al 2-lea la „Transylvania Winter Cup 2023”! | CSM Ploiesti

Junioarele Under 16 de la Chimia, locul 2 la „Făgăraş Handbal Cup” |  Tribuna Vâlceană
Junioarele Under 16 de la Chimia, locul 2 la „Făgăraş Handbal Cup” | Tribuna Vâlceană

CSM Ramnicu Valcea

CSU Sibiu - Volei Club Alba Blaj 0-3! • Alba Sport

CNE RM. VÂLCEA - ARENA TG. MUREȘ 36-29 (17-10) - YouTube

Super-eveniment, la 50 de ani de când Chimia Rm. Vâlcea a câștigat Cupa  României | Tribuna Vâlceană
Super-eveniment, la 50 de ani de când Chimia Rm. Vâlcea a câștigat Cupa României | Tribuna Vâlceană

decembrie | 2011 | Sport si pasiune | Pagină 16

Chimia, în ”cărţi” pentru calificarea în faza următoare a competiţiei de  junioare 2 | Arena Vâlceană
Chimia, în ”cărţi” pentru calificarea în faza următoare a competiţiei de junioare 2 | Arena Vâlceană

Cadetele Romaniţei Nicolau au făcut cel mai bun meci din actualul sezon de  volei | Tribuna Vâlceană
Cadetele Romaniţei Nicolau au făcut cel mai bun meci din actualul sezon de volei | Tribuna Vâlceană

Handbal - Clubul Sportiv Chimia Râmnicu Vâlcea

CHIMIA RM. VÂLCEA S-A CALIFICAT LA TURNEUL FINAL JUNIOARE IV - YouTube

HCM Torok Valcea - Lic Teor Traian Vuia Resita / Finala Mare - Turneu Final  Juniori 4 Feminin - YouTube
HCM Torok Valcea - Lic Teor Traian Vuia Resita / Finala Mare - Turneu Final Juniori 4 Feminin - YouTube

Chimia Rm. Vâlcea, vicecampioană națională la handbal feminin! | Arena  Vâlceană
Chimia Rm. Vâlcea, vicecampioană națională la handbal feminin! | Arena Vâlceană

CS Chimia Râmnicu Vâlcea handbal | Râmnicu Vâlcea

Una caldă, alta rece – pentru echipele de volei de la „Mircea cel Bătrân”!  Fetele au câştigat, iar băieţii au pierdut! | Tribuna Vâlceană
Una caldă, alta rece – pentru echipele de volei de la „Mircea cel Bătrân”! Fetele au câştigat, iar băieţii au pierdut! | Tribuna Vâlceană

Prezentarea echipelor care vor lupta pentru titlu în campionatul  junioarelor II – Chimia Râmnicu Vâlcea și CSM Tîrgu Mureș – Handbal Mania
Prezentarea echipelor care vor lupta pentru titlu în campionatul junioarelor II – Chimia Râmnicu Vâlcea și CSM Tîrgu Mureș – Handbal Mania

Volei. Performanţe de altădată / Acum 25 de ani (1995) startul promovării  în divizia ”A” pentru Jiul (Sindal) Petroşani – Cronica Vaii Jiului
Volei. Performanţe de altădată / Acum 25 de ani (1995) startul promovării în divizia ”A” pentru Jiul (Sindal) Petroşani – Cronica Vaii Jiului