Centru comercial grindă admite viitorul salzburg cine transmite Vaccina toleranţă Curând

FC Salzburg, campioana Austriei pentru a noua oară consecutiv - HotNews.ro

Liga Campionilor | Meci nebun între Sevilla și Salzburg! Patru penalty-uri  dictate în prima repriză, două au fost ratate - Antena Sport
Liga Campionilor | Meci nebun între Sevilla și Salzburg! Patru penalty-uri dictate în prima repriză, două au fost ratate - Antena Sport

Benfica Lisabona a câștigat UEFA Youth League (6-0 vs FC Salzburg) -  HotNews.ro
Benfica Lisabona a câștigat UEFA Youth League (6-0 vs FC Salzburg) - HotNews.ro

FC Salzburg, viitoarea adversară a Viitorului, domină fotbalul din Austria  în ultimii 4 ani
FC Salzburg, viitoarea adversară a Viitorului, domină fotbalul din Austria în ultimii 4 ani

Video Viitorul - Salzburg, la TVR

FC Viitorul va întâlni echipa FC Salzburg în play-off-ul Ligii Europa -  Stirileprotv.ro
FC Viitorul va întâlni echipa FC Salzburg în play-off-ul Ligii Europa - Stirileprotv.ro

FOTO+VIDEO » RB Salzburg - Viitorul 4-0 » Campioana, OUT din Europa!

Video | Salzburg - Genk 6-2 | Debut de coșmar pentru Ianis Hagi în  Champions League, după ce campioana Belgiei a încasat șase goluri
Video | Salzburg - Genk 6-2 | Debut de coșmar pentru Ianis Hagi în Champions League, după ce campioana Belgiei a încasat șase goluri

GENT - VIITORUL, turul II preliminar din Europa League: LIVE + VIDEO + FOTO

Red Bull Salzburg - Pagina 1 | Stiriletvr.ro - Site-ul de stiri al TVR

Video | Bayern Munchen - Salzburg 7-1. Bavarezii fac spectacol și se  califică în sferturile de finală ale UCL
Video | Bayern Munchen - Salzburg 7-1. Bavarezii fac spectacol și se califică în sferturile de finală ale UCL

Viitorul, trezește-te! Salzburg și-a distrus adversara din ultima etapă de  campionat! Adversarii trupei lui
Viitorul, trezește-te! Salzburg și-a distrus adversara din ultima etapă de campionat! Adversarii trupei lui

Live la TVR: Viitorul, în play off-ul Europa League, cu FC Salzburg

CFR a dat lovitura pe piaţa transferurilor! Revenire spectaculoasă în  fotbalul românesc: Bogdan Ţîru - Eurosport
CFR a dat lovitura pe piaţa transferurilor! Revenire spectaculoasă în fotbalul românesc: Bogdan Ţîru - Eurosport

Bayern Munchen - Salzburg 7-1 | Borne uriaşe pentru campioana Germaniei!  Recorduri incredibile pentru nemţi, după ce i-au distrus pe austrieci în  optimile UEFA Champions League - Antena Sport
Bayern Munchen - Salzburg 7-1 | Borne uriaşe pentru campioana Germaniei! Recorduri incredibile pentru nemţi, după ce i-au distrus pe austrieci în optimile UEFA Champions League - Antena Sport

Universitatea Paris Lodron din Salzburg (PLUS) se alătură alianței de  universități europene CIVIS – UniBuc – Universitatea din București
Universitatea Paris Lodron din Salzburg (PLUS) se alătură alianței de universități europene CIVIS – UniBuc – Universitatea din București

FC Viitorul va întâlni echipa FC Salzburg în... | News.ro

Liga Campionilor: AC Milan, în optimile... | News.ro

Roko Simic, noul adolescent minune al lui Salzburg, se află deja pe lista  lui Real Madrid!
Roko Simic, noul adolescent minune al lui Salzburg, se află deja pe lista lui Real Madrid!

UEFA Champions League. Inter - Liverpool 0-2. Echipa lui Klopp, pas uriaș  spre sferturi! Salzburg - Bayern Munchen 1-1. Campioana Germaniei a evitat  o rușine în minutul 90 - Antena Sport
UEFA Champions League. Inter - Liverpool 0-2. Echipa lui Klopp, pas uriaș spre sferturi! Salzburg - Bayern Munchen 1-1. Campioana Germaniei a evitat o rușine în minutul 90 - Antena Sport