varietate Înflori jurnal urmatorul meci halep australian open Capelă evoluţie Notoriu

Primul mesaj postat de Simona Halep după eliminarea de la Australian Open!  "Tot respectul pentru tine" - Eurosport
Primul mesaj postat de Simona Halep după eliminarea de la Australian Open! "Tot respectul pentru tine" - Eurosport

Alize Cornet, înainte de meciul cu Simona Halep din optimile Australian Open  2022: "Nici nu vreau să știu!" - Eurosport
Alize Cornet, înainte de meciul cu Simona Halep din optimile Australian Open 2022: "Nici nu vreau să știu!" - Eurosport

Simona Halep face un meci excelent, câștigă cu Mertens și se califică în  sferturile Australian Open! - Treizecizero
Simona Halep face un meci excelent, câștigă cu Mertens și se califică în sferturile Australian Open! - Treizecizero

Video | Simona Halep - Destanee Aiava 6-4, 6-2, la Melbourne Summer Set.  Simo va da peste Gabriela Ruse în turul 2
Video | Simona Halep - Destanee Aiava 6-4, 6-2, la Melbourne Summer Set. Simo va da peste Gabriela Ruse în turul 2

Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la Australian Open 2022!  Când joacă următorul turneu - Fanatik.ro
Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la Australian Open 2022! Când joacă următorul turneu - Fanatik.ro

Final de meci. Cum s-a terminat duelul Simonei Halep cu Yulia Putintzeva de  la Australian Open – Capital
Final de meci. Cum s-a terminat duelul Simonei Halep cu Yulia Putintzeva de la Australian Open – Capital

Calificare magistrală în optimile Australian Open! Simona Halep,  implacabilă în meciul cu Danka Kovinic, 6-2, 6-1 | Sport.ro
Calificare magistrală în optimile Australian Open! Simona Halep, implacabilă în meciul cu Danka Kovinic, 6-2, 6-1 | Sport.ro

Halep s-a întors în ţară: Unde joacă următorul turneu şi ce se întâmplă cu  Darren Cahill VIDEO | adevarul.ro
Halep s-a întors în ţară: Unde joacă următorul turneu şi ce se întâmplă cu Darren Cahill VIDEO | adevarul.ro

Breaking News: Simona Halep a învins în trei seturi la Australian Open după  o revenire de senzație! Meci nebun UPDATE – Capital
Breaking News: Simona Halep a învins în trei seturi la Australian Open după o revenire de senzație! Meci nebun UPDATE – Capital

Prima reacție a Simonei Halep după ce a aflat că o va întâlni pe Elise  Mertens
Prima reacție a Simonei Halep după ce a aflat că o va întâlni pe Elise Mertens

Simona Halep, victorie spectaculoasă la Australian Open! E în turul III  după un meci dramatic cu Ajla Tomljanovic
Simona Halep, victorie spectaculoasă la Australian Open! E în turul III după un meci dramatic cu Ajla Tomljanovic

Calvar! Simona Halep eliminată la Australian Open, după un meci la peste 33  de grade: ”Nu pot să-mi mișc piciorul!” - Ştiri de Cluj
Calvar! Simona Halep eliminată la Australian Open, după un meci la peste 33 de grade: ”Nu pot să-mi mișc piciorul!” - Ştiri de Cluj

Prima reacție a Simonei Halep după victoria de la la Australian Open: „Voi  încerca să joc mai bine în următorul meci”
Prima reacție a Simonei Halep după victoria de la la Australian Open: „Voi încerca să joc mai bine în următorul meci”

Ce poreclă a primit Simona Halep în Australia: „Da, este în regulă, puteţi  să îmi spuneţi şi aşa” - Playtech Știri
Ce poreclă a primit Simona Halep în Australia: „Da, este în regulă, puteţi să îmi spuneţi şi aşa” - Playtech Știri

Simona Halep s-a calificat, pentru a cincea oară în carieră, în sferturile  de finală de la Wimbledon
Simona Halep s-a calificat, pentru a cincea oară în carieră, în sferturile de finală de la Wimbledon

Australian Open 2022. Simona Halep s-a calificat în optimi după un meci  entuziasmant
Australian Open 2022. Simona Halep s-a calificat în optimi după un meci entuziasmant

Simona Halep, meci important la Australian Open. La ce oră va juca fostul  lider mondial partida din turul 3 - Playtech Știri
Simona Halep, meci important la Australian Open. La ce oră va juca fostul lider mondial partida din turul 3 - Playtech Știri

Simona Halep, meci de infarct în turul 2 la Australian Open. A revenit de  la 2-5 în setul decisiv. Cu cine joacă următorul meci - Stirile Kanal D
Simona Halep, meci de infarct în turul 2 la Australian Open. A revenit de la 2-5 în setul decisiv. Cu cine joacă următorul meci - Stirile Kanal D

Simona Halep pleacă de la Australian Open după un meci de coșmar. Românca a  acuzat mari
Simona Halep pleacă de la Australian Open după un meci de coșmar. Românca a acuzat mari

Australian Open 2022 | Ora de start a meciului Simona Halep – Danka  Kovinic, din turul al treilea de la Melbourne. Când joacă Sorana Cîrstea -  Antena Sport
Australian Open 2022 | Ora de start a meciului Simona Halep – Danka Kovinic, din turul al treilea de la Melbourne. Când joacă Sorana Cîrstea - Antena Sport

Emoții pentru Simona Halep. Au revenit problemele la spate: ”A pocnit ceva!”

Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian  Open după un meci de infarct | Digi24
Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian Open după un meci de infarct | Digi24

Australian Open 2022: Când va avea loc meciul Simonei Halep din turul întâi  - HotNews.ro
Australian Open 2022: Când va avea loc meciul Simonei Halep din turul întâi - HotNews.ro

UPDATE: Simona Halep, meci în turul trei la Australian Open. În precedenta  întâlnire cu adversara sa, constănțeanca a câștigat
UPDATE: Simona Halep, meci în turul trei la Australian Open. În precedenta întâlnire cu adversara sa, constănțeanca a câștigat

Cel mai bun tenis al meu!” Simona Halep are culoar spre semifinale, după  meciul perfect făcut în turul 2 la Melbourne | Sport.ro
Cel mai bun tenis al meu!” Simona Halep are culoar spre semifinale, după meciul perfect făcut în turul 2 la Melbourne | Sport.ro

Australian Open 2022 | Cât a câștigat Simona Halep pentru calificarea în  optimi - Eurosport
Australian Open 2022 | Cât a câștigat Simona Halep pentru calificarea în optimi - Eurosport

Motivul pentru care Simona Halep joacă atât de bine a fost dezvăluit chiar  de româncă după meciul din șaisprezecimile de finală - Playsport
Motivul pentru care Simona Halep joacă atât de bine a fost dezvăluit chiar de româncă după meciul din șaisprezecimile de finală - Playsport

De la ce oră se va juca marți meciul Simona Halep – Serena Williams, de la Australian  Open – Tenis, tenis, tenis
De la ce oră se va juca marți meciul Simona Halep – Serena Williams, de la Australian Open – Tenis, tenis, tenis