acumula Şomerii glorie tenis femei bogdan a Agricultor Obține Gustare

Ana Bogdan învingătoare în duelul românesc din sferturile turneului de la  Parma | adevarul.ro
Ana Bogdan învingătoare în duelul românesc din sferturile turneului de la Parma | adevarul.ro

Ana Bogdan a izbucnit în lacrimi după victora anului, la Portoroz! Ce a  spus după ce a eliminat-o pe Haddad Maia - Eurosport
Ana Bogdan a izbucnit în lacrimi după victora anului, la Portoroz! Ce a spus după ce a eliminat-o pe Haddad Maia - Eurosport

Turnee de tenis 25-31 iulie. Ana Bogdan s-a calificat în finala turneului  WTA de la Varșovia - Fanatik.ro
Turnee de tenis 25-31 iulie. Ana Bogdan s-a calificat în finala turneului WTA de la Varșovia - Fanatik.ro

Ana Bogdan a ajuns în semifinalele de la Portoroz

Ana Bogdan este prima jucătoare din România care atinge sferturile de  finală într-un turneu WTA după reluarea circuitului feminin
Ana Bogdan este prima jucătoare din România care atinge sferturile de finală într-un turneu WTA după reluarea circuitului feminin

Elena Bogdan - Wikipedia

Ana Bogdan a ratat calificarea în finala turneului WTA de la Paris. Câte  locuri va urca de săptămâna viitoare
Ana Bogdan a ratat calificarea în finala turneului WTA de la Paris. Câte locuri va urca de săptămâna viitoare

Ana Bogdan a câştigat turneul BCR Iaşi Open

Tenis: Ana Bogdan, învinsă dramatic de Daiana Iastremska, în primul tur la  Lyon | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Ana Bogdan, învinsă dramatic de Daiana Iastremska, în primul tur la Lyon | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ana Bogdan a pierdut finala

Ana Bogdan a fost eliminată de Sara Sorribes Tormo în primul tur la Palermo  | adevarul.ro
Ana Bogdan a fost eliminată de Sara Sorribes Tormo în primul tur la Palermo | adevarul.ro

Experienţă inedită pentru Ana Bogdan! Frumoasa jucătoare de tenis a fost  copilot la raliuri - Stirile Kanal D
Experienţă inedită pentru Ana Bogdan! Frumoasa jucătoare de tenis a fost copilot la raliuri - Stirile Kanal D

Ana Bogdan, mult mai bună decât Udvardy, la Budapesta

Ana Bogdan câștigă primul titlu din carieră! Victorie în turneul de la Iași  după o finala dramatică
Ana Bogdan câștigă primul titlu din carieră! Victorie în turneul de la Iași după o finala dramatică

Ana Bogdan, contract cu aceeasi firma care o sponsorizeaza si pe Sharapova  | Sportivity.ro
Ana Bogdan, contract cu aceeasi firma care o sponsorizeaza si pe Sharapova | Sportivity.ro

Ana Bogdan, eliminată din primul tur al turneului de la Palermo

Ana Bogdan, victorie en-fanfare la debutul în turneul WTA de la Melbourne!  Urmează un duel
Ana Bogdan, victorie en-fanfare la debutul în turneul WTA de la Melbourne! Urmează un duel

Ana Bogdan - Caroline Garcia 4-6, 1-6: Bogdan pierde prima finală de turneu  WTA a carierei | Sport.ro
Ana Bogdan - Caroline Garcia 4-6, 1-6: Bogdan pierde prima finală de turneu WTA a carierei | Sport.ro

WTA Varșovia: Ana Bogdan, în sferturi și la dublu - A eliminat principalele  favorite - HotNews.ro
WTA Varșovia: Ana Bogdan, în sferturi și la dublu - A eliminat principalele favorite - HotNews.ro

Ana Bogdan a învins-o pe Kateryna Baindl și s-a calificat în finala  turneului de la Varșovia
Ana Bogdan a învins-o pe Kateryna Baindl și s-a calificat în finala turneului de la Varșovia

Ana Bogdan a pierdut meciul turneului la Roland Garros cu Paula Badosa,  6-2, 6-7, 4-6 dupa 2 ore si 50 de minute de joc! Bogdan a ratat minge de  meci in setul 2 | Sport.ro
Ana Bogdan a pierdut meciul turneului la Roland Garros cu Paula Badosa, 6-2, 6-7, 4-6 dupa 2 ore si 50 de minute de joc! Bogdan a ratat minge de meci in setul 2 | Sport.ro