Amper Mai mă plâng sport.ro finala tenis saan hose Miniatură Livra Schi

Stiri despre Mihaela Buzarnescu - Pagina 11 | Sport.ro

Mihaela Buzărnescu, în finala turneului de la San Jose | Digi24

BUZĂRNESCU-SAKKARI, finala de la San Jose, câștigată categoric de româncă |  Digi24
BUZĂRNESCU-SAKKARI, finala de la San Jose, câștigată categoric de româncă | Digi24

Tenis - stiri, rezultate, jucatori, clasamente si calendar | Sport.ro

Simona Halep, înfrângere dureroasă în finala Transylvania Open. Anett  Kontaveit s-a impus în minim de seturi, 6-2, 6-3 | Sport.ro
Simona Halep, înfrângere dureroasă în finala Transylvania Open. Anett Kontaveit s-a impus în minim de seturi, 6-2, 6-3 | Sport.ro

Tenis: Aleksandra Sasnovici şi Liudmila Samsonova vor juca finala turneului  WTA de la Cleveland | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Aleksandra Sasnovici şi Liudmila Samsonova vor juca finala turneului WTA de la Cleveland | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA San Jose: Daria Kasatkina a cucerit titlul după un meci maraton -  HotNews.ro
WTA San Jose: Daria Kasatkina a cucerit titlul după un meci maraton - HotNews.ro

Barty Party” la Melbourne: liderul WTA a câștigat în premieră Openul  Australian! | Sport.ro
Barty Party” la Melbourne: liderul WTA a câștigat în premieră Openul Australian! | Sport.ro

Aceleași eforturi, răsplată dublă pentru bărbați: Nadal a făcut de două ori  mai mulți bani decât Swiatek la Roma, reușind aceeași performanță | Sport.ro
Aceleași eforturi, răsplată dublă pentru bărbați: Nadal a făcut de două ori mai mulți bani decât Swiatek la Roma, reușind aceeași performanță | Sport.ro

Tenis: Shelby Rogers (SUA) şi Daria Kasatkina (Rusia), în finala de la San  Jose (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Shelby Rogers (SUA) şi Daria Kasatkina (Rusia), în finala de la San Jose (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, în finala de la Transylvania Open. Românca s-a impus  categoric în fața Martei Kostyuk | Sport.ro
Simona Halep, în finala de la Transylvania Open. Românca s-a impus categoric în fața Martei Kostyuk | Sport.ro

Exclusiv | Buzărnescu, fericită: “Am avut o atitudine fermă, demnă de un  jucător de tenis de top”
Exclusiv | Buzărnescu, fericită: “Am avut o atitudine fermă, demnă de un jucător de tenis de top”

Stiri despre Tenis | Sport.ro

Stiri despre Miki Buzarnescu | Sport.ro

Ana Bogdan, calificată într-a doua finală de turneu WTA în 7 zile: românca  va juca în ultimul act la Iași | Sport.ro
Ana Bogdan, calificată într-a doua finală de turneu WTA în 7 zile: românca va juca în ultimul act la Iași | Sport.ro

Ana Bogdan, învinsă în semifinalele turneului WTA 125 de la Paris!

Video | Mertens - Buzărnescu 6-4, 3-6, 1-6. Performanța carierei! Reacția  Mihaelei după calificarea în finala de la San Jose
Video | Mertens - Buzărnescu 6-4, 3-6, 1-6. Performanța carierei! Reacția Mihaelei după calificarea în finala de la San Jose

Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist:  Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro
Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist: Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro

Bianca Andreescu, eliminată încă din primul tur de la WTA San Jose /  Programul optimilor - HotNews.ro
Bianca Andreescu, eliminată încă din primul tur de la WTA San Jose / Programul optimilor - HotNews.ro

Tenis: Simona Halep, în optimile de finală la turneul de la Birmingham (WTA)