Specific lexicon Nepotrivit scor steaua sepsi camp Teoretic Mașină de primire

Sepsi vs FCSB Prediction, Head-To-Head, Lineup, Betting Tips, Where To  Watch Live Today Romanian Liga 1 2022 Match Details – October 24
Sepsi vs FCSB Prediction, Head-To-Head, Lineup, Betting Tips, Where To Watch Live Today Romanian Liga 1 2022 Match Details – October 24

Sepsi - FCSB 0-1. Gigi Becali și-a certat cei 2 favoriți: „N-ai voie! Jucam  în 10 oameni” + pe cine a remarcat: „Și-a scos deja banii!”
Sepsi - FCSB 0-1. Gigi Becali și-a certat cei 2 favoriți: „N-ai voie! Jucam în 10 oameni” + pe cine a remarcat: „Și-a scos deja banii!”

Dinamo - Sepsi 2-3, în Cupa României Betano

FCSB - Sepsi 2-1 | Bogdan Vintilă a dezvăluit cum le-a vorbit jucătorilor  la pauză, la scorul de 0-1
FCSB - Sepsi 2-1 | Bogdan Vintilă a dezvăluit cum le-a vorbit jucătorilor la pauză, la scorul de 0-1

Steaua FCSB - Sepsi Sfântu Gheorghe, REZULTAT | DCNews

Primă de victorie la Sepsi OSK pentru meciul cu FCSB » Cât ar încasa  jucătorii
Primă de victorie la Sepsi OSK pentru meciul cu FCSB » Cât ar încasa jucătorii

Sepsi a învins ŢSKA Sofia, scor 4-0, într-un meci amical

FCSB - Sepsi 1-1 » Debut fals pentru Edi Iordănescu! Vicecampioana, la 9  puncte de CFR Cluj
FCSB - Sepsi 1-1 » Debut fals pentru Edi Iordănescu! Vicecampioana, la 9 puncte de CFR Cluj

Sepsi Sfîntu Gheorghe - Rapid, ora 19.30, Live VIDEO Online, etapa 11

SuperLigă: Sepsi OSK 0-1 FC Steaua! Trei puncte de aur | FCSTEAUA.RO

Sepsi Sf. Gheorghe câștigă cu Petrolul și se apropie de play-off - Eurosport

VIDEO | Sepsi - FCSB 0-1. Paradele lui Târnovanu şi un penalty au făcut  diferenţa
VIDEO | Sepsi - FCSB 0-1. Paradele lui Târnovanu şi un penalty au făcut diferenţa

Sepsi ia o opțiune serioasă pentru sferturile Cupei. Câștigătorii  trofeului, victorie cu Dinamo - Eurosport
Sepsi ia o opțiune serioasă pentru sferturile Cupei. Câștigătorii trofeului, victorie cu Dinamo - Eurosport

Sepsi Sfântu Gheorghe a câștigat Cupa României! Covăsnenii, primul trofeu  din istorie - Eurosport
Sepsi Sfântu Gheorghe a câștigat Cupa României! Covăsnenii, primul trofeu din istorie - Eurosport

Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe vs Gaz Metan Medias: Score en direct, Stream  et résultats H2H 4/29/2022. Avant-match Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe vs  Gaz Metan Medias, équipe, heure de début. Tribuna.com
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe vs Gaz Metan Medias: Score en direct, Stream et résultats H2H 4/29/2022. Avant-match Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe vs Gaz Metan Medias, équipe, heure de début. Tribuna.com

VIDEO | Sepsi - FC Botoşani 7-0. Echipa lui Bergodi a înregistrat scorul  campionatului
VIDEO | Sepsi - FC Botoşani 7-0. Echipa lui Bergodi a înregistrat scorul campionatului

Sepsi se califică dramatic în turul 3 preliminar Conference league »  Victorie la loviturile de departajare cu Olimpija Ljubljana
Sepsi se califică dramatic în turul 3 preliminar Conference league » Victorie la loviturile de departajare cu Olimpija Ljubljana

Sepsi OSK Sf. Gheorghe - FC Argeș 4-0. Victorie impresionantă obținută de  jucătorii lui Bergodi - Playsport
Sepsi OSK Sf. Gheorghe - FC Argeș 4-0. Victorie impresionantă obținută de jucătorii lui Bergodi - Playsport

Fotbal - Liga I: Rapid Bucureşti - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1-1 | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Fotbal - Liga I: Rapid Bucureşti - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1-1 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Andrei Cordea, senzațional după Sepsi - FCSB 0-1: „L-am motivat pe  Târnovanu să apere penalty-ul. La antrenament i-am dat 10 din 10” -  Playsport
Andrei Cordea, senzațional după Sepsi - FCSB 0-1: „L-am motivat pe Târnovanu să apere penalty-ul. La antrenament i-am dat 10 din 10” - Playsport

FCSB a terminat 0-0 cu Sepsi și a ajuns la 10 puncte distanță de CFR Cluj.  Târnovanu, MVP-ul jocului - Eurosport
FCSB a terminat 0-0 cu Sepsi și a ajuns la 10 puncte distanță de CFR Cluj. Târnovanu, MVP-ul jocului - Eurosport

Cristiano Bergodi, nemulțumit după Sepsi - FCSB 0-1: „Un rezultat mincinos,  nu am meritat deloc să pierdem acest meci” - Fanatik.ro
Cristiano Bergodi, nemulțumit după Sepsi - FCSB 0-1: „Un rezultat mincinos, nu am meritat deloc să pierdem acest meci” - Fanatik.ro

Sepsi - CSU Craiova 3-1. Oltenii, năuciți în repriza a doua

CFR tremură cu Sepsi, dar obține victoria care o aduce la trei puncte de  Rapid. Muhar, erou la Cluj - Eurosport
CFR tremură cu Sepsi, dar obține victoria care o aduce la trei puncte de Rapid. Muhar, erou la Cluj - Eurosport

Fotbal: FCSB a învins-o pe Sepsi OSK (1-0) la Sfântu Gheorghe, în Superligă  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: FCSB a învins-o pe Sepsi OSK (1-0) la Sfântu Gheorghe, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.