Luciu Lubrifia literalmente romania franta baschet cluj miracol Țară Amintire

Sala Polivalentă din Cluj, gazdă a Campionatului European de baschet 2016 –  Someșeanul.ro
Sala Polivalentă din Cluj, gazdă a Campionatului European de baschet 2016 – Someșeanul.ro

Franța învinge Turcia după prelungiri într-un meci de senzație în  deschiderea fazelor eliminatorii la EuroBasket 2022 - United Hoops România
Franța învinge Turcia după prelungiri într-un meci de senzație în deschiderea fazelor eliminatorii la EuroBasket 2022 - United Hoops România

U-BT Cluj-Napoca și-a aflat adversarele din EuroCup! Programul complet al  campioanei României - Eurosport
U-BT Cluj-Napoca și-a aflat adversarele din EuroCup! Programul complet al campioanei României - Eurosport

Franta a castigat Campionatul European de baschet masculin editia 2013 |  SportExclusiv
Franta a castigat Campionatul European de baschet masculin editia 2013 | SportExclusiv

Meci uluitor în baschetul masculin, în finala Cupei României. Primul sfert  dintre CSM Oradea și CSO
Meci uluitor în baschetul masculin, în finala Cupei României. Primul sfert dintre CSM Oradea și CSO

Franța are un viitor ce se anunță strălucit în baschetul masculin - United  Hoops România
Franța are un viitor ce se anunță strălucit în baschetul masculin - United Hoops România

Liga Nationala Baschet de Masculin Basketball 2019-2020, News, Teams,  Scores, Stats, Standings, Awards - eurobasket
Liga Nationala Baschet de Masculin Basketball 2019-2020, News, Teams, Scores, Stats, Standings, Awards - eurobasket

CLUJ-NAPOCA - BASCHET - CUPA ROMANIEI - U-BT CLUJ - BCMU FC ARGES PITESTI -  SFERTURI - Inquam Photos
CLUJ-NAPOCA - BASCHET - CUPA ROMANIEI - U-BT CLUJ - BCMU FC ARGES PITESTI - SFERTURI - Inquam Photos

Jocurile Olimpice: Franța, bronz la baschet feminin, după ce a învins  Serbia în finala mică - Baschet video - Eurosport
Jocurile Olimpice: Franța, bronz la baschet feminin, după ce a învins Serbia în finala mică - Baschet video - Eurosport

VIDEO Baschet masculin: Victorie clară a campioanei U-BT Cluj la Craiova |  AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Baschet masculin: Victorie clară a campioanei U-BT Cluj la Craiova | AGERPRES • Actualizează lumea.

Basketball Champions League. U-BT Cluj-Napoca a pierdut în faţa echipei  spaniole Unicaja Malaga | Epoch Times România
Basketball Champions League. U-BT Cluj-Napoca a pierdut în faţa echipei spaniole Unicaja Malaga | Epoch Times România

U-BT Cluj-Napoca, victorie uriașă în EuroCup în fața unei foste campioane a  Europei - Eurosport
U-BT Cluj-Napoca, victorie uriașă în EuroCup în fața unei foste campioane a Europei - Eurosport

VIDEO | ”U” BT Cluj, campioană naţională la baschet masculin şi în 2022,  după finala cu CSO Voluntari
VIDEO | ”U” BT Cluj, campioană naţională la baschet masculin şi în 2022, după finala cu CSO Voluntari

România - Franța - Baschet feminin - 17 nov 2018

VIDEO | ”U” BT Cluj-Napoca - MHP Riesen Ludwigsburg, ora 19:00, în direct  pe Look Sport+. Se anunţă o asistenţă fabuloasă în tribune
VIDEO | ”U” BT Cluj-Napoca - MHP Riesen Ludwigsburg, ora 19:00, în direct pe Look Sport+. Se anunţă o asistenţă fabuloasă în tribune

Performanță uriașă! U BT Cluj s-a calificat între cele mai bune opt echipe  în Liga Campionilor - Eurosport
Performanță uriașă! U BT Cluj s-a calificat între cele mai bune opt echipe în Liga Campionilor - Eurosport

Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca, la prima victorie în EuroCup | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca, la prima victorie în EuroCup | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cum să pierzi după ce ai condus tot meciul: campioana U-BT Cluj a încheiat  anul în EuroCup | Sport.ro
Cum să pierzi după ce ai condus tot meciul: campioana U-BT Cluj a încheiat anul în EuroCup | Sport.ro

Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca, învinsă de Prometei Slobojanske în  EuroCup | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca, învinsă de Prometei Slobojanske în EuroCup | AGERPRES • Actualizează lumea.

U-Banca Transilvania Cluj va juca în sezonul viitor în EuroCup la baschet.  A doua competiţie europeană ca valoare - Cluj24.ro
U-Banca Transilvania Cluj va juca în sezonul viitor în EuroCup la baschet. A doua competiţie europeană ca valoare - Cluj24.ro

Video | U BT Cluj - CSM Oradea 86-90. Oaspeții s-ai impus în prelungiri, în  primul meci din semifinalele Ligii Naționale
Video | U BT Cluj - CSM Oradea 86-90. Oaspeții s-ai impus în prelungiri, în primul meci din semifinalele Ligii Naționale

U BT Cluj, învinsă de Ludwigsburg în sferturile Basketball Champions League  / Meciul decisiv va avea loc în România - HotNews.ro
U BT Cluj, învinsă de Ludwigsburg în sferturile Basketball Champions League / Meciul decisiv va avea loc în România - HotNews.ro

Patrick Richard a semnat un contract pe trei sezoane cu U BT Cluj | Sport |  România Actualitați
Patrick Richard a semnat un contract pe trei sezoane cu U BT Cluj | Sport | România Actualitați

Baschet masculin: Vulturii încep meciurile de calificare la FIBA World Cup  2019 | 007sport
Baschet masculin: Vulturii încep meciurile de calificare la FIBA World Cup 2019 | 007sport

Performanță uluitoare pentru baschetul românesc. U-BT Cluj-Napoca a învins  în deplasare echipa Unicaja Malaga - Playsport
Performanță uluitoare pentru baschetul românesc. U-BT Cluj-Napoca a învins în deplasare echipa Unicaja Malaga - Playsport

Liga 1. Satelitul lui U-BT Cluj domină a doua divizie de bachet din România  - Baschet.ro | Totul despre Baschet
Liga 1. Satelitul lui U-BT Cluj domină a doua divizie de bachet din România - Baschet.ro | Totul despre Baschet

A doua victorie pentru U-BT Cluj-Napoca in Top 16 din Champions League -  Onlinesport.ro
A doua victorie pentru U-BT Cluj-Napoca in Top 16 din Champions League - Onlinesport.ro

Cine transmite la tv campionatele de baschet din Franța și Spania – The  News Romania
Cine transmite la tv campionatele de baschet din Franța și Spania – The News Romania