Superioritate intenționat eficacitate optimi tenis halep Napier morman Deschis

Video | Simona Halep - Cori Gauff 6-3, 6-4. ”Simo” e în optimi la Indian  Wells, după o prestație solidă
Video | Simona Halep - Cori Gauff 6-3, 6-4. ”Simo” e în optimi la Indian Wells, după o prestație solidă

Simona Halep, în optimi la Madrid. Cu cine joacă și de la ce oră - Playtech  Știri
Simona Halep, în optimi la Madrid. Cu cine joacă și de la ce oră - Playtech Știri

Simona Halep debutează cu victorie în sezonul de iarbă și e în optimi la  Birmingham! Următoarea adversară
Simona Halep debutează cu victorie în sezonul de iarbă și e în optimi la Birmingham! Următoarea adversară

Tenis: Simona Halep s-a calificat în optimi la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a calificat în optimi la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep s-a calificat în optimi la Australian Open pentru al cincilea  an consecutiv, după o
Simona Halep s-a calificat în optimi la Australian Open pentru al cincilea an consecutiv, după o

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Simona Halep, în optimi la WTA Washington - Victorie muncită, după un meci  cu foarte multe erori - HotNews.ro
Simona Halep, în optimi la WTA Washington - Victorie muncită, după un meci cu foarte multe erori - HotNews.ro

Simona Halep s-a calificat în optimi la Wimbledon. Tenismena româncă şi-a  învins adversara cu 6-4, 6-1 | Observatornews.ro
Simona Halep s-a calificat în optimi la Wimbledon. Tenismena româncă şi-a învins adversara cu 6-4, 6-1 | Observatornews.ro

UPDATE - Simona Halep, în optimi, la Wuhan/Halep... | News.ro

Simona Halep s-a calificat în optimi la Indian Wells. A eliminat-o pe Cori  Gauff după un meci de 75 de minute. Urmează duel românesc cu Sorana Cîrstea  - Playsport
Simona Halep s-a calificat în optimi la Indian Wells. A eliminat-o pe Cori Gauff după un meci de 75 de minute. Urmează duel românesc cu Sorana Cîrstea - Playsport

Simona Halep - Alize Cornet 4-6, 6-3, 4-6, în optimile Australian Open  2022. Final de aventură la Melbourne! Simo, eliminată după un meci  dramatic. Rezumatul partidei. Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Alize Cornet 4-6, 6-3, 4-6, în optimile Australian Open 2022. Final de aventură la Melbourne! Simo, eliminată după un meci dramatic. Rezumatul partidei. Video - Fanatik.ro

Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open,  după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport
Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open, după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport

Simona Halep, prima reacție după calificarea în optimi la Moscova: "Mă  așteptam la o bătălie!" - Eurosport
Simona Halep, prima reacție după calificarea în optimi la Moscova: "Mă așteptam la o bătălie!" - Eurosport

Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil  Teichmann - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil Teichmann - Eurosport

Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Madrid! Românca s-a  impus clar în duelurile directe - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Madrid! Românca s-a impus clar în duelurile directe - Eurosport

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal  făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro

Simona Halep a provocat amuzamentul întregii arene » Ce a spus după  calificarea în optimi
Simona Halep a provocat amuzamentul întregii arene » Ce a spus după calificarea în optimi

Simona Halep se califică în optimi la AO după un meci infernal cu nr. 76  mondial | Digi24
Simona Halep se califică în optimi la AO după un meci infernal cu nr. 76 mondial | Digi24

Tenis: Simona Halep s-a calificat în optimi la Washington (WTA) | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a calificat în optimi la Washington (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep s-a calificat în optimi la Washington - News Bucuresti

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la  Toronto: următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la Toronto: următoarea adversară | Sport.ro

VIDEO Simona Halep, în optimi la Wimbledon 2022 - Victorie obținută în 66  de minute - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, în optimi la Wimbledon 2022 - Victorie obținută în 66 de minute - HotNews.ro

Adversară accesibilă pentru Simona Halep în optimi la Toronto!

Simona Halep s-a calificat în optimile de finală ale turneului WTA 1.000  din Canada
Simona Halep s-a calificat în optimile de finală ale turneului WTA 1.000 din Canada

Simona Halep joacă miercuri, în optimi la Washington. De la ce oră este  programat meciul - InfoToday
Simona Halep joacă miercuri, în optimi la Washington. De la ce oră este programat meciul - InfoToday

Simona Halep părăsește Australian Open, după ce a fost învinsă în optimi de  Alize Cornet. Cîrstea, eliminată și ea | Digi24
Simona Halep părăsește Australian Open, după ce a fost învinsă în optimi de Alize Cornet. Cîrstea, eliminată și ea | Digi24