Lună cult Reporter monica niculescu cati bani din tenis Metru peşte Permeabilitate

Monica Niculescu, aproape de calificarea pe tabloul principal la Dubai »  Trebuie să mai treacă doar de o jucătoare
Monica Niculescu, aproape de calificarea pe tabloul principal la Dubai » Trebuie să mai treacă doar de o jucătoare

Andreea Mitu şi Monica Niculescu, eliminate la Wimbledon. Câți bani au  încasat
Andreea Mitu şi Monica Niculescu, eliminate la Wimbledon. Câți bani au încasat

Cum au intrat îmbrăcate pe teren Jaqueline Cristian și Monica Niculescu

Monica Niculescu şi Anna Friedsam au câştigat turneul Astana Open. Victorie  în super tie-break în marea finală
Monica Niculescu şi Anna Friedsam au câştigat turneul Astana Open. Victorie în super tie-break în marea finală

Niculescu a învins-o pe Bogdan şi s-a calificat în turul trei la US Open |  Digi24
Niculescu a învins-o pe Bogdan şi s-a calificat în turul trei la US Open | Digi24

Monica Niculescu, despre banii castigati din tenis: Nu este atat de  profitabil, poti sa iesi si
Monica Niculescu, despre banii castigati din tenis: Nu este atat de profitabil, poti sa iesi si

Câţi bani au câştigat jucătoarele de tenis din România în 2020! Simona  Halep, afectată de pandemie - Fanatik.ro
Câţi bani au câştigat jucătoarele de tenis din România în 2020! Simona Halep, afectată de pandemie - Fanatik.ro

Simona Halep - Wikipedia

Câţi bani au câştigat din tenis jucătoarele din România! Cine sunt  milionarele surpriză - Fanatik.ro
Câţi bani au câştigat din tenis jucătoarele din România! Cine sunt milionarele surpriză - Fanatik.ro

WTA Lyon: Monica Niculescu s-a calificat în semifinalele probei de dublu -  HotNews.ro
WTA Lyon: Monica Niculescu s-a calificat în semifinalele probei de dublu - HotNews.ro

Monica Niculescu s-a oprit în semifinale la Monterrey. Câţi bani a primit

Premii impresionante la Miami: Cati bani pot castiga Simona Halep, Mihaela  Buzarnescu si Monica Niculescu
Premii impresionante la Miami: Cati bani pot castiga Simona Halep, Mihaela Buzarnescu si Monica Niculescu

Monica Niculescu a câştigat turneul de la Limoges! Câţi bani va încasa

Monica Niculescu, eliminată în primul tur la Roma

niculescu - ultimele știri | adevarul.ro

US Open 2021 | 4 din 4. Victorii pe linie pentru româncele intrate în  calificările de la Flushing Meadows | Sport.ro
US Open 2021 | 4 din 4. Victorii pe linie pentru româncele intrate în calificările de la Flushing Meadows | Sport.ro

Perechea Monica Niculescu-Elena Gabriela Ruse, în finala turneului ITF de  la Nottingham| EpicNews
Perechea Monica Niculescu-Elena Gabriela Ruse, în finala turneului ITF de la Nottingham| EpicNews

Monica Niculescu a castigat turneul ITF de la Marsilia - HotNews.ro

Cati bani au castigat romanii anul acesta la Roland Garros si cine este  norocoasa turneului ANALIZA
Cati bani au castigat romanii anul acesta la Roland Garros si cine este norocoasa turneului ANALIZA

România a rămas fără reprezentante la tenis la Jocurile Olimpice! Monica  Niculescu și Raluca Olaru, eliminate în optimi
România a rămas fără reprezentante la tenis la Jocurile Olimpice! Monica Niculescu și Raluca Olaru, eliminate în optimi

LIVESCORE Sorana Cîrstea - Monica Niculescu, în Primul Tur De La Indian  Wells 2018. Sorana S-a Impus în Două Seturi | Libertatea
LIVESCORE Sorana Cîrstea - Monica Niculescu, în Primul Tur De La Indian Wells 2018. Sorana S-a Impus în Două Seturi | Libertatea

Monica Niculescu, invinsa de Aryna Sabalenka, 6-1, 6-4 in meciul de  deschidere al Wimbledon 2021. Mihaela Buzarnescu vs. Venus Williams a fost  amanat pentru marti | Sport.ro
Monica Niculescu, invinsa de Aryna Sabalenka, 6-1, 6-4 in meciul de deschidere al Wimbledon 2021. Mihaela Buzarnescu vs. Venus Williams a fost amanat pentru marti | Sport.ro

Monica Niculescu, super performanţă la Astana Open: a câştigat trofeul la  dublu! Câţi bani urmează să primească | adevarul.ro
Monica Niculescu, super performanţă la Astana Open: a câştigat trofeul la dublu! Câţi bani urmează să primească | adevarul.ro

Irina şi Monica s-au oprit în semifinalele de la Australian Open. E cel mai  bun rezultat împreună
Irina şi Monica s-au oprit în semifinalele de la Australian Open. E cel mai bun rezultat împreună