Home

Discret Jalnic minuscul meci suedia romania cârpă Inodor A afecta

17 ani de la meciul naţionalei care ne-a întristat cel mai tare: eşecul cu  Suedia din "sferturile" CM '94
17 ani de la meciul naţionalei care ne-a întristat cel mai tare: eşecul cu Suedia din "sferturile" CM '94

Ambasada Suediei la Bucureşti, după partida de la Solna: Mulţumim pentru  meci, echipa naţională a României! | Digi24
Ambasada Suediei la Bucureşti, după partida de la Solna: Mulţumim pentru meci, echipa naţională a României! | Digi24

România - Suedia | Am jucat de zece ori cu nordicii! Care e bilanțul și  rememorarea meciului
România - Suedia | Am jucat de zece ori cu nordicii! Care e bilanțul și rememorarea meciului

REZUMAT VIDEO SUEDIA - ROMANIA 2-1 | Contra-debut al Romaniei in  preliminariile EURO! Am jucat doar o repriza, dar nu am reusit sa compensam  greselile din prima parte | Sport.ro
REZUMAT VIDEO SUEDIA - ROMANIA 2-1 | Contra-debut al Romaniei in preliminariile EURO! Am jucat doar o repriza, dar nu am reusit sa compensam greselile din prima parte | Sport.ro

SUEDIA - ROMÂNIA // Record negativ vechi de 10 ani egalat de naționala lui  Contra! Când a mai fost România condusă cu 2 goluri la pauză
SUEDIA - ROMÂNIA // Record negativ vechi de 10 ani egalat de naționala lui Contra! Când a mai fost România condusă cu 2 goluri la pauză

25 de ani de la România - Suedia, sfertul care a întristat un popor! La 5  minute de semifinala Mondialului din 1994! Anghel Iordănescu: "Recunosc,  acolo am greşit!"Video - Fanatik.ro
25 de ani de la România - Suedia, sfertul care a întristat un popor! La 5 minute de semifinala Mondialului din 1994! Anghel Iordănescu: "Recunosc, acolo am greşit!"Video - Fanatik.ro

Ianis Hagi, după România-Suedia, 0-2: Avem o șansă în Liga Națiunilor și  trebuie să profităm | Digi24
Ianis Hagi, după România-Suedia, 0-2: Avem o șansă în Liga Națiunilor și trebuie să profităm | Digi24

Ianis Hagi, reacție neașteptată despre România-Suedia. Ce așteptări are de  la acest meci - Playtech Știri
Ianis Hagi, reacție neașteptată despre România-Suedia. Ce așteptări are de la acest meci - Playtech Știri

Exclusiv | Suedia – România 2-1 | Unde au pierdut tricolorii meciul cu  Suedia. ”Era important să ținem același ritm”
Exclusiv | Suedia – România 2-1 | Unde au pierdut tricolorii meciul cu Suedia. ”Era important să ținem același ritm”

Foto | România-Suedia 0-2! Joc lamentabil al tricolorilor și încă o  calificare directă ratată la un turneu final
Foto | România-Suedia 0-2! Joc lamentabil al tricolorilor și încă o calificare directă ratată la un turneu final

ROMÂNIA - SUEDIA 0-2 // VIDEO + FOTO Sperăm la EURO doar prin intermediul  barajului din Liga Națiunilor, după cel mai slab meci din mandatul lui  Cosmin Contra
ROMÂNIA - SUEDIA 0-2 // VIDEO + FOTO Sperăm la EURO doar prin intermediul barajului din Liga Națiunilor, după cel mai slab meci din mandatul lui Cosmin Contra

Foto | Suedia - România 2-1 | Așa au pierdut tricolorii meciul cu  scandinavii. Statistica spune totul
Foto | Suedia - România 2-1 | Așa au pierdut tricolorii meciul cu scandinavii. Statistica spune totul

Cel mai prost meci din ultimii 45 de ani. Au fost zero tăiat!” Prima  reacție după dezastrul României cu Suedia
Cel mai prost meci din ultimii 45 de ani. Au fost zero tăiat!” Prima reacție după dezastrul României cu Suedia

Meci de Fotbal Romania - Suedia - 27 mar 2018 - Splendid

SUEDIA - ROMÂNIA 2-1 » Debut de coșmar: România pierde cu Suedia, în primul  meci din preliminariile EURO 2020
SUEDIA - ROMÂNIA 2-1 » Debut de coșmar: România pierde cu Suedia, în primul meci din preliminariile EURO 2020

Rezumat | România - Suedia 1-0 - YouTube

România a ratat calificarea la EURO 2020, după ce a pierdut acasă cu Suedia,  scor 0-2 | Digi24
România a ratat calificarea la EURO 2020, după ce a pierdut acasă cu Suedia, scor 0-2 | Digi24

Se retrage din națională chiar înaintea meciului România - Suedia

17 zile până la România-Suedia » Până vine meciul, Alex Mitriță se  odihnește! Cine ar trebui să fie titular, el sau Florinel Coman?
17 zile până la România-Suedia » Până vine meciul, Alex Mitriță se odihnește! Cine ar trebui să fie titular, el sau Florinel Coman?

ROMÂNIA - SUEDIA // Fanii cred în calificare! Câte bilete au mai rămas  pentru meciul România - Suedia
ROMÂNIA - SUEDIA // Fanii cred în calificare! Câte bilete au mai rămas pentru meciul România - Suedia

SUEDIA - ROMÂNIA // Glenn Stromberg, adversarul României din 1983, a  prefațat meciul de sâmbătă: „Dacă e la capacitate maximă, va fi cel mai  periculos jucător”
SUEDIA - ROMÂNIA // Glenn Stromberg, adversarul României din 1983, a prefațat meciul de sâmbătă: „Dacă e la capacitate maximă, va fi cel mai periculos jucător”

Suedia - România preliminarii Euro 2020 rezultat final. Meci tensionat,  scor dezamăgitor | DCNews
Suedia - România preliminarii Euro 2020 rezultat final. Meci tensionat, scor dezamăgitor | DCNews

Cine transmite la TV meciul România - Suedia, în preliminariile Euro 2020 -  Playtech Știri
Cine transmite la TV meciul România - Suedia, în preliminariile Euro 2020 - Playtech Știri

Eterna Terra Nova. România a învins Suedia, scor 1-0, la Craiova, într-un  oraș în
Eterna Terra Nova. România a învins Suedia, scor 1-0, la Craiova, într-un oraș în