Tot timpul Alpii puțini finala tenis beijing 2019 Vânt puternic ierarhie croitor

Iga Swiatek e campioană la Miami, după finala cu Osaka! Recordul atins de  noul lider mondial din WTA - Eurosport
Iga Swiatek e campioană la Miami, după finala cu Osaka! Recordul atins de noul lider mondial din WTA - Eurosport

Naomi Osaka a câștigat turneul de la Beijing și al cincilea trofeu WTA din  carieră | Digi24
Naomi Osaka a câștigat turneul de la Beijing și al cincilea trofeu WTA din carieră | Digi24

Raluca Olaru dispută a 23-a finală din carieră la Chicago

China Open 2019: Saturday Tennis Scores, Results and Finals Schedule |  News, Scores, Highlights, Stats, and Rumors | Bleacher Report
China Open 2019: Saturday Tennis Scores, Results and Finals Schedule | News, Scores, Highlights, Stats, and Rumors | Bleacher Report

Tenis: Ana Bogdan, învinsă de Caroline Garcia în finala turneului WTA de la  Varşovia | replicaonline.ro
Tenis: Ana Bogdan, învinsă de Caroline Garcia în finala turneului WTA de la Varşovia | replicaonline.ro

China Open 2019 | Libertatea

Naomi Osaka - Iga Swiatek, marea finală de la Miami. "Mi-am zis că, dacă e  să mă bată, măcar să iasă pe targă" - Eurosport
Naomi Osaka - Iga Swiatek, marea finală de la Miami. "Mi-am zis că, dacă e să mă bată, măcar să iasă pe targă" - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în finala Melbourne Summer: "Iubesc tenisul şi  încă vreau să fiu pe teren"
Simona Halep s-a calificat în finala Melbourne Summer: "Iubesc tenisul şi încă vreau să fiu pe teren"

WTA suspendă turneele de tenis feminin din China, în semn de sprijin pentru  Peng Shuai - Stirileprotv.ro
WTA suspendă turneele de tenis feminin din China, în semn de sprijin pentru Peng Shuai - Stirileprotv.ro

Naomi Osaka a câștigat marele trofeu la Beijing! Este al cincilea titlu al  carierei pentru niponă - Eurosport
Naomi Osaka a câștigat marele trofeu la Beijing! Este al cincilea titlu al carierei pentru niponă - Eurosport

Sorana Cîrstea a ajuns în sferuri la turneul de la Shenzhen | Digi24

ATP Beijing: Stefanos Tsitsipas, adversarul lui Thiem din finală / Victorie  în fața lui Zverev - HotNews.ro
ATP Beijing: Stefanos Tsitsipas, adversarul lui Thiem din finală / Victorie în fața lui Zverev - HotNews.ro

Simona Halep a fost eliminată în turul doi de la Beijing. Ia o pauză din  motive de sănătate | Digi24
Simona Halep a fost eliminată în turul doi de la Beijing. Ia o pauză din motive de sănătate | Digi24

Tenis: Tecău şi Rojer vor juca finala de dublu la Madrid (ATP Masters  1.000) - HotNews.ro
Tenis: Tecău şi Rojer vor juca finala de dublu la Madrid (ATP Masters 1.000) - HotNews.ro

Bianca Andreescu s-a calificat în sferturile de finală ale turneului din  Beijing | Digi24
Bianca Andreescu s-a calificat în sferturile de finală ale turneului din Beijing | Digi24

2019 Beijing highlights: Osaka overcomes Barty to win second straight title

Un tenismen american a provocat scandal în Rusia, s-a infectat cu corona, a  refuzat să intre în carantină și a scăpat cu avionul - Sloboden Press
Un tenismen american a provocat scandal în Rusia, s-a infectat cu corona, a refuzat să intre în carantină și a scăpat cu avionul - Sloboden Press

Simona Halep - Wikipedia

Tenis: Caroline Garcia şi Petra Kvitova vor disputa finala turneului WTA de  la Cincinnati | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Caroline Garcia şi Petra Kvitova vor disputa finala turneului WTA de la Cincinnati | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea s-a calificat în optimile de finală la Sankt Petersburg

Naomi Osaka A Câştigat La Beijing Al Cincilea Ei Titlu WTA. Simona Halep  Are 19 | Libertatea
Naomi Osaka A Câştigat La Beijing Al Cincilea Ei Titlu WTA. Simona Halep Are 19 | Libertatea

​Wimbledon, finala: Simona Halep vs Serena Williams (de la ora 16:00) /  Ziua cea mare - La un pas de glorie - HotNews.ro
​Wimbledon, finala: Simona Halep vs Serena Williams (de la ora 16:00) / Ziua cea mare - La un pas de glorie - HotNews.ro

Bianca Andreescu, eliminată de la turneul din Beijing, după un meci  electrizant. Naomi Osaka i-a întrerupt canadiencei seria de 17 victorii
Bianca Andreescu, eliminată de la turneul din Beijing, după un meci electrizant. Naomi Osaka i-a întrerupt canadiencei seria de 17 victorii

Naomi Osaka, declarație surprinzătoare despre Bianca Andreescu: "Am multe  de învățat de la ea"
Naomi Osaka, declarație surprinzătoare despre Bianca Andreescu: "Am multe de învățat de la ea"

Tenis: Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA  de la Madrid | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA de la Madrid | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA Beijing: Ashleigh Barty s-a calificat în finală, după ce Kiki Bertens a  servit pentru caștigarea partidei și a ratat o minge de meci în tiebreak -  HotNews.ro
WTA Beijing: Ashleigh Barty s-a calificat în finală, după ce Kiki Bertens a servit pentru caștigarea partidei și a ratat o minge de meci în tiebreak - HotNews.ro

Bianca Andreescu, batjocorită de organizatorii germani, după ce a pierdut  finala de la Bad Homburg? Ce s-a întâmplat la ceremonie | Sport.ro
Bianca Andreescu, batjocorită de organizatorii germani, după ce a pierdut finala de la Bad Homburg? Ce s-a întâmplat la ceremonie | Sport.ro