pliant Delegație viceversa cine a castigat trofeul la ciccinati roger sau djocovici ocupat scoţian studiul

Finala de vis la Cincinnati, intre Federer si Djokovic

Foto | Novak Djokovic a câștigat Turneul Campionilor! Sârbul l-a egalat pe  Roger Federer la numărul de trofee
Foto | Novak Djokovic a câștigat Turneul Campionilor! Sârbul l-a egalat pe Roger Federer la numărul de trofee

Roger Federer a câştigat titlul la Cincinnati, după ce l-a învins în finală  pe Djokovic
Roger Federer a câştigat titlul la Cincinnati, după ce l-a învins în finală pe Djokovic

Novak Djokovic a câştigat finala Wimbledon şi a egalat recordul istoric al  lui Federer şi Nadal. Sârbul are 20 de trofee de Grand Slam - Antena Sport
Novak Djokovic a câştigat finala Wimbledon şi a egalat recordul istoric al lui Federer şi Nadal. Sârbul are 20 de trofee de Grand Slam - Antena Sport

Materiale publicate cu eticheta: novak djokovic

Articole despre Novak Djokovic | OpenTenis

Reîntoarcerea lui Nole. Ce concluzii rămân după al treisprezecelea titlu de  Grand Slam al lui Djokovic - Treizecizero
Reîntoarcerea lui Nole. Ce concluzii rămân după al treisprezecelea titlu de Grand Slam al lui Djokovic - Treizecizero

Djokovic, campion la Cincinnati! L-a batut pe Federer si a devenit primul  din istorie care castiga toate trofeele de Masters | Sport.ro
Djokovic, campion la Cincinnati! L-a batut pe Federer si a devenit primul din istorie care castiga toate trofeele de Masters | Sport.ro

Cincinnati Flashback: Roger Federer tops Novak Djokovic to win title

Roland Garros 2021: Novak Djokovic a câştigat al 19-lea titlu major şi a  completat al doilea Grand Slam al carierei | TENISite
Roland Garros 2021: Novak Djokovic a câştigat al 19-lea titlu major şi a completat al doilea Grand Slam al carierei | TENISite

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

Novak Djokovic, despre performanța istorică reușită la Cincinnati: "Este  unul dintre momentele speciale ale carierei mele" - HotNews.ro
Novak Djokovic, despre performanța istorică reușită la Cincinnati: "Este unul dintre momentele speciale ale carierei mele" - HotNews.ro

Djokovic, primul care câștigă toate cele nouă titluri ATP Masters 1000

Cele mai importante momente ale carierei lui Roger Federer! Recordurile lui  "FedEx", câţi bani a câştigat din tenis şi cine sunt singurii români care  l-au învins - Fanatik.ro
Cele mai importante momente ale carierei lui Roger Federer! Recordurile lui "FedEx", câţi bani a câştigat din tenis şi cine sunt singurii români care l-au învins - Fanatik.ro

VIDEO ATP Cincinnati: Finala de vis - Novak Djokovic vs Roger Federer,  confruntarea cu numărul 46 - HotNews.ro
VIDEO ATP Cincinnati: Finala de vis - Novak Djokovic vs Roger Federer, confruntarea cu numărul 46 - HotNews.ro

Roger Federer subdues Novak Djokovic to win record fifth Cincinnati title -  Sports Illustrated
Roger Federer subdues Novak Djokovic to win record fifth Cincinnati title - Sports Illustrated

Turneul Campionilor 2018. Alexander Zverev, finala unor recorduri egalate |  Digi24
Turneul Campionilor 2018. Alexander Zverev, finala unor recorduri egalate | Digi24

Novak Djokovic – Rafael Nadal, finală de vis la Roma, câștigată de spaniol  | Digi24
Novak Djokovic – Rafael Nadal, finală de vis la Roma, câștigată de spaniol | Digi24

Novak Djokovic devine primul tenismen care câștigă cele 9 trofee de Masters  1000
Novak Djokovic devine primul tenismen care câștigă cele 9 trofee de Masters 1000

Djokovic-Federer - Citeste toate articolele despre Djokovic-Federer

roger federer - citeste toate articolele despre roger federer | Pagina 1  din 3 | Antena 1
roger federer - citeste toate articolele despre roger federer | Pagina 1 din 3 | Antena 1

POZA ZILEI, 13 august 2012: Novak Djokovic cu trofeul câștigat la Toronto –  Tenis, tenis, tenis
POZA ZILEI, 13 august 2012: Novak Djokovic cu trofeul câștigat la Toronto – Tenis, tenis, tenis

Ashleigh Barty, după titlul de la Cincinnati: "A fost o săptămână grozavă"  - Eurosport
Ashleigh Barty, după titlul de la Cincinnati: "A fost o săptămână grozavă" - Eurosport

Novak Djokovic l-a detronat pe Roger Federer. Sârbul a devenit jucătorul cu  cele mai mari câștiguri din istorie | Digi24
Novak Djokovic l-a detronat pe Roger Federer. Sârbul a devenit jucătorul cu cele mai mari câștiguri din istorie | Digi24

Novak Djokovic l-a depăşit pe Federer, are cele mai mari câştiguri din  istoria tenisului
Novak Djokovic l-a depăşit pe Federer, are cele mai mari câştiguri din istoria tenisului